Fotor indir ”Fotoğraf Düzenleme ve efekt verme programı”

Basit ve kaliteli fotoğraf düzenleme programı.

Fotor fotoğraf düzenleme progrmaı indir...www.tembelyazar.com

 

Son zamanlarda photoshop ve fotoğraf düzenleme programları arttı.Kim hangi programı kullanacağını bilmiyor ve her program farklı işlevleri var.İşte bu kadar karışıklığın arasında size çok kolay kullanıma sahip ve her türlü fotoğraf düzenleme ve efekt işlemlerini yapabileceğiniz bir program öneriyorum.

 

Fotor

Fotor basit kullanıma sahip ve her türlü işinizi yapabileceğiniz bir programdır.

 

Program, kontrast veya parlaklık gibi görüntü parametrelerini düzenleyebilmeniz için içerisinde birçok farklı araç içermektedir.

Ayrıca resimlerin kendi belirleyeceğiniz bir bölümünü kesebilir, bulanıklaştırabilir, metinler ekleyebilir, farklı renk efektleri uygulayabilir veya çerçeveler ekleyebilirsiniz.

Kendi resim koleksiyonlarınız için mükemmel resimler oluşturmak veya tasarlamak için kullanabileceğiz Fotor‘un gerçekten çok işinize yarayacağına eminim.

Programin en güzel özelliklerinden biriside kendinize özgü profesyonel görünümlü kolajları, kolay ve hızlı bir şekilde hazırlamanıza olanak tanımasıdır.

Mükemmel fotoğraflar yaratmak için kolay kullanımlı ve gerçekten başarılı sonuçlar ortaya koyan Fotoru’u mutlaka denemenizi öneririm.

 

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
wordpress-3-6-çıktı-www-tembelyazar-com
WordPress 3.6 çıktı,Yepyeni özellikler geldi

Wordpress`in 3.6 diye adlandırılan sürümü yayınlandı.   Dünyada milyonlarca sitenin kullandığı wordpress yeni sürümü olan 3.6yı duyurdu.Yeni güncellemede büyük değişikliklere...

Kapat